Hakkımızda

1986'dan bugüne sizlerleyiz..

Orköy Devlet Destekleri

Firmamız Düzce ilinin Merkez ilçesinde 1986 yılında Yavuzoğlu Torna olarak Sedat Yavuzoğlu tarafından faaliyete başlamıştır.

Türkiye’de ilk defa yerli olarak Çift Makaralı Sürütücüler, Tomruk Çekme Vinçleri ve değişik türde Orman Makineleri yaparak, Orman İşletme Müdürlüklerine yeni tip sürütücüleriyle hizmetine devam etmektedir.

Sağlam ve kaliteden ödün vermeyen ürünlerimiz ve konusunda uzmanlaşmış teknik personel ile kusursuz hizmeti birleştiren firmamız müşteri beklentilerini doğru algılayarak analitik çözümler sunmayı, iletişim ve teknoloji bileşenlerini müşterilerimiz için bir araya getirmeyi ve istediği kalitede cevap vermeyi, müşterinin aldığı hizmetin değeri ile fiyatı arasında ekonomik ilişki kurarak müşterinin firmamız için değerini büyütmeyi hedefler.

Müşteri odaklılık, kaliteli, sağlam, güvenilir, tarafsız, sorumluluk sahibi, ulaşılabilirlik ve özveri prensiplerini benimseyen firmamız, tüm müşterilerimize yeni teknolojileri sunarak proje, imalat ve mühendislik hizmetleri vermeyi ve sektörde aranan bir Marka olmayı kendine ilke edinmiştir.

Sahip olduğumuz üretim tecrübesi, kullandığımız güncel teknoloji, yüksek bilgi birikimi, deneyimli ve nitelikli iş gücümüzle, sektöründe önde gelen kuruluşları arasında yer alan konumumuzun örnek ve rekabetçi yapısının sürekliliğini sağlamayı hedefleyen aşağıdaki vazgeçilmez unsurlardan oluşmaktadır:

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak nitelikte kaliteli ürünler üretmek, satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürmek,

Tüm faaliyet alanlarımızda, öncü kuruluş olmamızı sağlayan kalite yönetim sistemlerimizin gereklerini tam olarak gerçekleştirmek ve etkinliğinin sürekli iyileşmesini sağlamak.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Cum, id qui excepturi quidem cumque ipsum mollitia. Repellendus ab, aliquid molestias minus dolores reiciendis porro voluptatibus dolore, qui quod repellat ea?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Earum id provident ea quae explicabo aperiam praesentium distinctio veritatis natus maiores dicta numquam error nemo, corrupti dolore molestias quia esse adipisci!

REFERANSLAR

" EN İYİYE SAHİP OLMAK İSTEYENLERİN TERCİHİ "

BİZE ULAŞIN

0380 523 31 81
0537 701 08 04
0536 693 78 76

bilgi@duzceyavuzoglumakine.com

Kültür Mh. 790 Sk. N:51 Merkez/Düzce
PK 81100

© Telif Hakkı | Yavuzoğlu Makine & Torna

Tasarım ve Seo : SERİ ÇÖZÜM

Facebook